Magyar Közút Nonprofit Zrt.

Üzemeltetési és Fenntartási osztály

Műszaki munkatárs

munkakörbe, határozott időre munkatársat keres.

A munkavégzés helyszíne: 6721 Szeged, Juhász Gyula utca 9.

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:

  • Beszerzési folyamatok, mint indító szervezet koordinálása, műszaki támogatása
  • Kivitelezések figyelemmel kísérése, koordinálása - megrendelői oldalról
  • Mérnökségvezetőkkel kapcsolattartás, egyeztetés
  • Mérnökségek épületeinek, környezetének karbantartási, felújítási munkáinak előkészítése, műszaki specifikációk készítése
  • Helyszíni szemlék, útbeutazások
  • Panaszos ügyek kezelése
  • Az ezekhez tartozó munkák során a társosztályokkal, társszervezetekkel kapcsolattartás

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Építőmérnök, vagy Útépítő technikus végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Alaposság, precizitás
  • Legalább B kategóriás jogosítvány

Elbírálásnál előnyt jelent

  • Útépítésben, üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • SAP rendszer használata
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2021.03.02.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6721 Szeged, Juhász Gyula utca 9.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.