Műszaki mérnök – Gatekeeper

A munkakör célja:

Leendő munkatársunkként feladatod lesz az újpesti telephely munkavégzési igények elbírálása, priorizálása, csoportosítása: azonnal elvégzendő vagy tervezendő tevékenységekre. Az igényt ennek megfelelően továbbítod majd az érintetteknek.

Ebben a szervezőkészséget és rendszerezést igénylő munkakörben jól kamatoztathatod gyakorlatias gondolkodásod, proaktivitásod valamint problémamegoldó képességed.

A munkahelyről:

Gyógyszerhatóanyaggyártó telephely, amely kiváló szakértelemmel rendelkezik mind a kémiai fejlesztés mind a kémiai termelés területén. Több, mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A prosztaglandin modell kifejlesztése a telephely egyedülálló szakmai innovációja, amely a helyi szakértelem és a fejlesztések iránti elkötelezettségünk eredményeképpen jött létre. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében.

Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

A következő feladatok várnak Rád:

  • A területekről munkalap formájában beérkezett műszaki beavatkozási igények megvizsgálása, priorizálása a termelés folyamatosságának biztosítása érdekében a rendelkezésre álló erőforrások figyelembevételével

  • Szükség esetén további információk gyűjtése a társszervezetektől, illetve a beküldő területtől

  • A beérkezett igények kategorizálása beruházási és karbantartási / üzemeltetési feladatok alapján, majd eszerinti továbbítása illetékes szervezet felé

  • A karbantartási költségkeret rendelkezésre állásának vizsgálata, kiemelten kezelve a a termelés folyamatosságához szükséges munkákat

  • Az igények rangsorolása azonnal elvégzendő, betervezendő vagy nem elvégzendő munkákra, ennek megfelelő továbbítása a Karbantartás tervező vagy a Karbantartás ütemező (Operatív karbantartás Műszaki irányító) felé

  • Javaslattétel az éves beruházási- és karbantartási terv tartalmára

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú szakirányú (műszaki) mérnöki végzettség

  • 3 év műszaki területen szerzett tapasztalat

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Gyógyszeripari/vegyipari szakmai ismeretek

  • Általános és átfogó karbantartási és üzemeltetési ismeretek

  • GMP ismeretek

  • Korszerű műszaki megoldások és gyártmányok ismerete

  • Uniós, hazai, vállalatcsoporti szakmai előírások, irányelvek, útmutatók ismerete és nyomonkövetése

  • Biztonságtechnikai, környezetvédelmi ismeretek

  • Windows Office alkalmazások felhasználói rutinja

  • Windows alapú adatbázis és tervezői programok (AutoCAD) felhasználói szintű ismerete

  • SAP Athena PM rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Gyógyszer alapanyag és intermedier gyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezetben

  • Szakmai fejlődési lehetőség, sokféle technológia

  • Kreativitást igénylő, folyamatok optimalizálására irányuló, változatos feladatok

  • Önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések, teljesítményértékelés

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag

  • Kedvezményes sportolási lehetőség

  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás

  • Rendszeres vállalati rendezvények

  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)

  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Munkavégzés helye:  Budapest - Újpest (IV. kerület)

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessünk!

A Sanofi 2021-ben is „Top Employer” minősítést kapott Magyarországon, és globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.
Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Mérnök vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.