Műszaki mérnök

A MUNKAKÖR CÉLJA:

    A Budapest Logisztikai és Disztribúciós Platform épületének, a műszereinek és a felszereléseinek rendszeres és ad-hoc jellegű karbantartási munkálatainak tervezése és menedzselése, karbantartási folyamatának felügyelete.

A MUNKAHELYRŐL:

    A Sanofi nagytétényi központja a vállalatcsoport disztribúciós és logisztikai telephelye, ide kerülnek a többi gyártó telephelyről kikerülő elkészült gyógyszerek, hatóanyagok. Több, mint 40 országba történik a szállítmányozás: Magyarországon kívül főként Oroszországba, Közép- és Kelet Európába, Közép-Ázsiába és más országokba világszerte.

FELADATOK:

  • Az épület, a műszerek és a felszerelések rendszeres és ad-hoc jellegű karbantartási munkálatainak tervezése
  • A karbantartási folyamat felügyelete, műszaki átvétel
  • A karbantartáshoz kapcsolódó szerződések előkészítése és folyamatos felülvizsgálata
  • Az épület, a műszerek és a felszerelések állapotának napi szintű ellenőrzése
  • Az új eszközök használatbavételi engedélyezésének menedzselése a munkavédelemi felelőssel együttműködve
  • Az emelőgépek, targoncák rendszeres karbantartásának felügyelete
  • A telephelyet érintő mindennemű műszaki beruházási projekt vezetése
  • Részvétel a gépek és műszaki eszközök kiválasztásában, tárgyalás a beszállítókkal
  • A műszaki beruházásokhoz szükséges engedélyek menedzselése, a kapcsolódó törvényi szabályozások figyelemmel kísérése
  • A GMP/GDP körbe tartozó gépek, berendezések, épületek körében a GMP/GDP eljárások és szabályozások által előírt feltételek biztosítása, és tevékenységek végrehajtása
  • A munkavállalók szakmai képzése a területhez tartozó eljárások és utasítások alapján
  • A területén keletkezett eltérések kezelésében való részvétel (eltérés jelentés indítása, kivizsgálásban való részvétel, intézkedések végrehajtása) a vonatkozó eljárással összhangban

IDEÁLIS JELÖLTTEL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSAINK:

  • Min 2 éves beruházási és karbantartói területen szerzett tapasztalat
  • Gépész vagy mérnöki diploma
  • Épületek, gépek, berendezések menedzselésének ismerete
  • Karbantartási folyamatok ismerete
  • Kapcsolódó törvényi szabályozások ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Alap szintű angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Emberközpontú, célorientált vezetés
  • Versenyképes bérezés, éves bónusz
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

    A Sanofinál a kulturális sokszínűség és befogadás szervezetünk működésének alapjait képezik és fontos értékek vállalatunk számára. Tiszteletben tartjuk alkalmazottaink különbözőségét, hátterét és előzetes tapasztalatait. Valljuk, hogy ahhoz hogy igazán hasznosítani tudjuk azt a gazdagságot, amit a sokszínűség teremt számunkra, befogadónak kell lennünk és olyan munkakörnyezetet kell létrehoznunk ahol a különbözőség fejlődést hoz, és amit a dolgozóink, ügyfeleink és betegeink javára tudunk fordítani.

    A Sanofi Magyarország-ról:

    A Sanofi 2018-ban „Az Év Gyógyszergyára” címet nyerte el a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

    A magyarországi Sanofi 2020-ban „Top Employer” minősítést kapott immár 3. alkalommal és történetében először globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

    A Sanofi Magyarország egyik vezető egészségügyi vállalata, amely a betegek igényeire összpontosítva a magyar emberek egészségi állapotának és életminőségének javításáért dolgozik. A Sanofi terápiás megoldásokat kínál a diabétesz, az onkológia, a humán vakcinák, innovatív gyógyszerek, vény nélkül kapható készítmények és a ritka betegségek terén. A Sanofi árbevételét tekintve a 21., export árbevételét tekintve a 16. legnagyobb vállalat, illetve hazai árbevételét tekintve a második legnagyobb gyógyszeripari vállalat Magyarországon. A Sanofi Magyarországon több mint 100 éves tradícióval rendelkezik. Négy telephelyen (Csanyikvölgy, Nagytétény, Újpest és Veresegyház) közel 2000 munkavállalót foglalkoztat a fejlesztés, a termelés, a kereskedelem és a disztribúció területén.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Épületkarbantartó
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület