NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.

Beruházás Megvalósítási Osztálya

pályázatot hirdet

Műszaki menedzseri

pozícióba

Jogviszony időtartama:

Projekt alapú, határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Ellátandó feladatok:

A Társaság tevékenységéhez kapcsolódó, a Nemzeti Kastélyprogram és Nemzeti Várprogram részét képező, kulturális örökségre alapozott turisztikai helyszínek (kastélyok, várak, emlékhelyek) projektjeihez kapcsolódó műszaki menedzseri feladatok ellátása, az alábbiak szerint:

  • Kiviteli ütemtervek aktualizálásának figyelemmel kísérése, monitorozása
  • Heti kooperációk tartása és jegyzőkönyvek elkészítése
  • Tervező, műszaki ellenőr, lebonyolító és kivitelező munkájának támogatása, koordinálása
  • e-napló teljes körű kezelése
  • Műszaki változás bejelentők és szerződésmódosítások tartalmi előkészítése
  • Építési beruházási szerződésmódosítások, változtatások műszaki szakmai véleményezése
  • Esetleges pót,- és többletmunkával kapcsolatos állásfoglalások készítése, változtatási javaslatok szerződésre való hatásának vizsgálata
  • Teljeskörű ÉTDR ügyintézés (engedélyezés, engedélymódosítás, használatbavételi engedélyek, nyilatkozatok ellenőrzése)
  • Építési beruházás cash-flow tervének elkészítésében való közreműködés
  • A számlázást alátámasztó százalékos előrehaladást tartalmazó, költségvetés alapján elkészített táblázat ellenőrzése
  • Kifizetési kérelmekhez kapcsolódó időszaki szakmai beszámoló összeállításában való közreműködés, műszaki tartalmának elkészítése
  • Elszámoláshoz szükséges kivitelezői teljesítési igazolás mellékleteinek összerendezésében való közreműködés. (Mérnökjelentés, mérnökigazolás, készültségi szintet alátámasztó táblázat, fotók, átadás-átvételi jegyzőkönyvek), teljesítés igazolás kiállításában való közreműködés.
  • Kiviteli közbeszerzési eljárások előkészítésében, lebonyolításában való teljes körű műszaki szakmai részvétel és tanácsadás (pl. műszaki dokumentáció elkészítése, ellenőrzése, bírálóbizottságban való részvétel, értékelési feltételrendszer és alkalmassági szempontok kidolgozása, szakmai állásfoglalások készítése stb.)
  • Műszaki tartalmú beszerzések tartalmi előkészítése, szükség esetén indikatív árajánlatok bekérése
  • Támogathatósági nyilatkozatok, közbeszerzési minőségellenőrzési és szabályossági tanúsítványok megszerzésében való közreműködés
  • A felügyelő szerv, irányító hatóság, támogató által elrendelt helyszíni ellenőrzés időpontjára a kért kivitelezéssel kapcsolatos dokumentumok előkészítése, illetve azok előkészítésében való közreműködés
  • Részvétel a helyszíni ellenőrzéseken
  • Munkaterület átadása és a műszaki átadás átvétel koordinálása

Szakmai elvárás:

  • Felsőfokú (főiskolai/egyetemi) végzettség, elsősorban műszaki területen
  • Hazai és Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában szerzett legalább 3-5 éves műszaki szakmai tapasztalat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Mérnök tervező program ismeret (pld. AutoCAD, ArchiCAD, stb.)
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú precizitás
  • Problémamegoldó képesség
  • Ütemes munkavégzés
  • Terhelhetőség és megbízhatóság
  • Monotonitás és stressz tűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség (vertikális és horizontális kapcsolattartó képesség)
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Munkatapasztalat: monitoring és/vagy projektmenedzsment feladatkör közigazgatási, közreműködő vagy pályázatíró szerveknél
  • Közbeszerzési referensi végzettség
  • Jó rendszerező képesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Napi munkaidő: teljes munkaidőben

Jogviszony időtartama: határozatlan idejű

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1113Budapest, Daróczi út 3.

A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. A tárgyban kérjük, tűntesse fel: Műszaki menedzser