QLM Logistics Solutions Kft. iparágában egyik legnagyobb és a legszélesebb termékskálával rendelkező komplex raktárlogisztikai szállító. Társaságunk a raktárlogisztikai folyamatok tervezésétől a megfelelő eszközök kiválasztásán, telepítésén keresztül kiszámítható, alacsony költségszinten üzemeltethető raktárakat kivitelez és üzemeltet.
Professzionális szervizcsapatunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI MENEDZSER

Feladatok:

  • Műhely kialakítása, felszerelése
  • A saját targoncaflottánk belső szerviz feladatainak szervezése
  • Gépfelújítások, akkumulátor-felújítás, -javítás, -regenerálás koordinációja
  • Alkatrész felújítások felügyelete
  • Alkatrész gazdálkodás, árazás
  • A szerviztechnikus által elvégzett karbantartások minőségellenőrzése
  • A társaság személy- és teherautó flottájának üzemeltetési feladatai

Akit keresünk:

  • Szakmai múlttal rendelkezik szerviz, gépjavítás területén (targoncaszerviz területén szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Jármű- vagy gépszerelői végzettséggel rendelkezik
  • Üzleti szemléletű
  • Precíz, munkájára, munkakörnyezetére igényes
  • Számítástechnikai eszközöket (pl. tablet) magabiztosan használ
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria
  • Fiatalos, családias cégkultúra
  • Mobiltelefon, laptop, tablet
  • Képzések, továbbképzések

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Email-en szakmai önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.