A Pázmány Péter Katolikus Egyetem több száz éves hagyománnyal rendelkező nem állami fenntartású egyetem. Az egyetemi hagyományok mellett a 21. századi vállalati szemlélet érvényesül. Munkatáraink nem közalkalmazotti státuszban vannak, hanem Munkatörvénykönyve szerinti foglalkoztatásban.

Egyetemünk Műszaki Igazgatósága:

MŰSZAKI KONTROLLER

pozícióba munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • aktív részvétel a Műszaki Igazgatóság SAP alapú kontrolling riportrendszerének kialakításában
  • részvétel a műszaki projektek pénzügyi tervezésében és azok folyamatos nyomonkövetése,
  • terv-tény elemzések készítése
  • rendszeres és ad hoc kimutatások, előrejelzések készítése
  • részvétel az éves és időszaki tervezési feladatokban
  • kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
  • számviteli alapismeretek
  • minimum 3 éves kontrolling szakmai tapasztalat
  • tapasztalat műszaki/beruházási projektek kontrolling feladatainak ellátásában
  • Excel magabiztos használata és magas szintű ismerete
  • SAP ERP rendszer ismerete
  • megbízható, pontos, önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás, rendszerszemléletű gondolkodás, pro aktivitás
  • terhelhetőség, stressz-tűrő képesség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vállalatirányítási és/vagy vezetői riport rendszer kialakításában/használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • biztos, stabil munkakörnyezetben
  • jól felszerelt konyháinkban korlátlan biztosítunk kávét, teát, ásványvizet
  • versenyképes Cafeteria juttatási csomag
  • munkábajárás támogatása
  • Munkatörvénykönyve szerinti foglalkoztatás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1051 Budapest

Jelentkezési határidő:

2019. 03. 12.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével.