NTK Ipari-Elektronikai és Kereskedelmi Kft

A Győri Ipari Parkban tevékenykedő cégünk automatizálási anyagok forgalmazásával, kábelkonfekcionálással és összeszereléssel foglalkozik. Az elmúlt több mint 20 évünket innováció és folyamatos fejlődés, fejlesztés jellemezte, melynek fenntartásához további, jól felkészült munkatársakra van szükségünk.

Műszaki, kereskedelmi ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal
  • A teljes munkafolyamat dokumentálása SAP ERP ügyviteli rendszerben
  • A munkakörrel kapcsolatos beszámolók készítése
  • Aktív részvétel a marketing feladatok teljesítésében
  • Területére vonatkozó minőségirányítási feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • MS office alapos ismerete
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés képessége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki, ipari termékek értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Releváns tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Siemens PLC programozási ismeretek, gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet, folyamatos fejlődési lehetőséggel
  • Felelősségteljes, folyamatos szakmai fejlődést biztosító munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Gesztenyefa út 4.

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

  • A jelentkezőktől fényképes önéletrajzot e-mailen, műszaki értékesítő tárggyal, a bérigény megjelölésével várunk
  • Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gomb megnyomásával tud!