NKM Nemzeti Közművek Zrt.

Műszaki képzési mérnök

Az új munkatárs kiemelt feladatai:

  • Gázüzemi tevékenységet végző munkatársak gázszakmai oktatásának előkészítése, megtartása, dokumentálása.
  • A Szegeden megvalósuló tanpálya üzemeltetése, a megvalósítás koordinálása.
  • A Társaság beszállítóinak gázszakmai oktatásának előkészítése, megtartása, dokumentálása.
  • A Szegeden megvalósuló oktatási központ megvalósításának koordinálása, működtetése.
  • Gázszakmai oktatási anyagok készítése.

Akit keresünk:

  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség,
  • magas szintű MS Office ismeret (elsősorban PowerPoint),
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • analitikus gondolkodásmód,
  • pontosság, precizitás, határidők betartása,
  • ügyfélközpontú gondolkodás,
  • rendszer- és folyamatszemlélet,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Gázipari gyakorlat,
  • mérnök-tanári kiegészítő végzettség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Elektromérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.