Műszaki Karbantartó

    Müpa Üzemeltető Kft.

    Villanyszerelő műszaki karbantartó munkakörbe keresünk gyakorlattal rendelkező kollégát a Müpa Üzemeltető Kft. csapatába.

Feladatok:

  • a Müpa Üzemeltető Kft. által üzemeltetett épületek kisfeszültségű rendszereinek megelőző karbantartása és hibajavítása
  • a használati hideg és meleg víz ellátó rendszerekhez kapcsolódó elektromos berendezések karbantartása, hibajavítása.
  • a fűtési, légtechnikai és hűtő berendezésekhez, rendszerekhez kapcsolódó elektromos berendezések karbantartása, hibajavítása.
  • egyéb, az épületek műszaki üzemeltetési feladatkörébe tartozó feladatok elvégzése
  • az elvégzett karbantartások, hibaelhárítások, dokumentálása, munkalapok vezetése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • villanyszerelői szakirányú végzettség szakmai tapasztalattal
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret

    Épületgépészeti, vízvezeték szerelői szakirányú jártasság, emelőgép kezelői képesítés előny jelent.

Amit ajánlunk:

  • kiszámítható, hosszú távú munkahely
  • szakmai fejlődés, változatos munka
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1062 Váci út 3.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük, küldje fényképes, szakmai önéletrajzát.