Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Műszaki karbantartó

munkatársat keres.

A BioTechUSA több mint 900 alkalmazottal, csaknem 170 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Szadai telephelyünkre keresünk új kollégát a fenti munkakörbe!

Munkakör célja:

Élelmiszeripari gyártóüzemben végzett gyártási tevékenységhez szükséges műszaki feltételek biztosítása, berendezések állagmegóvása.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A telephelyen lévő gyártó és kiszolgáló berendezések folyamatos ellenőrzése, meghibásodás esetén a helyben elvégezhető, szakszervizt nem igénylő hibák elhárítása.
  • Karbantartási ütemterv elkészítésében való részvétel.
  • Napi, havi és éves karbantartások elvégzése, ehhez szükséges eszközök, alkatrészek, segédanyagok felmérése, rendelés leadása a részlegvezető felé.
  • Üzemvitellel kapcsolatos javítások, szerelvényezések végrehajtásában való részvétel.
  • Csomagoló berendezéseken történő átállások, beállítások elvégzése az operátori személyzettel együtt.
  • A csomagolási művelethez szükséges előkészületekben történő részvétel.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (villanyszerelő vagy egyéb szakirányú végzettség)
  • Szívesen dolgoznál élelmiszeripari gyártóüzemben
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés jellemez

Előnyt jelent, ha:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel

Mit tudunk számodra kínálni?

  • Fix bejelentett alapbér
  • Délutános műszakpótlék
  • Munkaruha biztosítása
  • Ingyenes dolgozói járatok több környező településről
  • Betanítás
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás
  • Jó hangulatú, fiatalos munkahely

Munkaidő:

Kétműszakos munkarend (munkaidőkeretben elszámolva):
1. műszak: 06:00-tól 14:00-ig
2. műszak: 14:00-tól 22:00-ig

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szada

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva tudsz pályázni egy pár perces kérdőív kitöltésével. Kérjük, a jelentkezéshez ne felejtsd el csatolni az önéletrajzodat!