Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél az ügyfeleink, munkatársaink, IT felhasználók támogatásával foglalkozni? Lelkes vagy és hosszú távú terveid vannak? Csatlakozz hozzánk!

Műszaki kapcsolattartó

munkakörbe munkatársat keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • távoli ügyféltámogatás
  • hibafeltárás
  • hardverdiagnosztika
  • gyártói kapcsolattartás
  • alkatrészrendelés
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Téged keresünk ha:

  • középfokú végzettséged van
  • magas szintű hardver ismerettel rendelkezel
  • jól ismered a Windows operációs rendszereket és a Microsoft Office-t
  • minimum középfokú angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt
  • proaktív személyiség vagy
  • jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képességgel rendelkezel

Előnyt jelent, ha van:

  • hasonló területen szerzett tapasztalatod
  • gyártói hardver vizsgád (Dell, HP, Lenovo)

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Mihály Zsanett – HR munkatárs
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
06 1 / 270-7600

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki kapcsolattartó
  • Rövid pozíció név: Műszaki kapcsolattartó
  • Hirdető cég: HUMANsoft Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: távoli ügyféltámogatás hibafeltárás hardverdiagnosztika gyártói kapcsolattartás alkatrészrendelés kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Elvárások: középfokú végzettséged van magas szintű hardver ismerettel rendelkezel jól ismered a Windows operációs rendszereket és a Microsoft Office-t minimum középfokú angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt proaktív személyiség vagy jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képességgel rendelkezel
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: HUMANsoft Kft.>