Univill-Trade Kft.
  • Dinamikusan fejlődő villamosipari cég, debreceni telephelyére, kapcsolóberendezések, transzformátorállomások gyártásához, jó műszaki érzékű munkatársat keres az alábbi pozícióba:

  • Műszaki irányító

    Hirdetés szövege:

      Gyártási munkák szervezése, szakmai irányítása

      A gyártáshoz szükséges személyzet koordinálása

      A gyártás minőségének biztosítása,

      A munkavégzés ellenőrzése

      A gyártási határidők betartása, betarttatása

      Kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel és alvállalkozókkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Felsőfokú erősáramú villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség

      Magas szintű MS Office ismeret,

      Határozottság, önálló és precíz munkavégzés

      Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

      Vezetői tapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

    Amit kínálunk:

      Versenyképes jövedelem

      Kulturált munkakörülmények

      Hosszú távú munkalehetőség

      Fiatalos csapat, jó légkör

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    4031 Debrecen, Richter Gedeon utca 25.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria

    Jelnetkezni lehet fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.