UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.
Az UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.

biztos háttérrel rendelkező, a bécsi székhelyű UNIQA és Raiffeisen konszernhez tartozó, Budapesten működő szoftverház.

Csapatunk további erősítésére keresünk munkatársakat osztrák ügyfeleink határokon átívelő kiszolgálására az alábbi munkakörbe:

Műszaki integrációs elemző

Tevékenységi terület:

  • WebMethods Integration Server alapú vállalati szolgáltatásainak és interfész specifikációinak elemzése és tervezése.
  • Ipari szabványokon alapuló integrációs adatmodellek karbantartása és fejlesztése (BiPro, OMDS, CMIS, ...)
  • Üzleti egységekkel való szoros együttműködés a szolgáltatásokra vonatkozó követelmények összegyűjtése és meghatározása érdekében.
  • Követelményelemzések előkészítése és végrehajtása
  • Szolgáltatási előírások létrehozása és karbantartása

Feladatok:

  • Funkcionális és nem funkcionális követelmények összegyűjtése
  • Szolgáltatási interfészek dokumentálása és modellezése (integrációs adatmodell)
  • Elfogadási kritériumok létrehozása és tesztelési forgatókönyvek meghatározása
  • Technikai előírások, például adatmodellek és üzleti szabályok létrehozása a megvalósításhoz
  • 3. szintű támogatás
  • Tesztelés a tesztcsoport és az ügyfél számára

Elvárásaink:

  • Legalább 3 - 5 éves tapasztalat (ideális esetben biztosítási környezetben)
  • Részletes XML ismeretek, beleértve az XML sémákat (XSD)
  • Alapvető ismeretek a webszolgáltatásokról (SOAP / REST)
  • Előny: webMethods Suite alkalmazással szerzett tapasztalatok
  • Felelős és elkötelezett személyiség, analitikus készségekkel rendelkezik
  • Könnyen átlát technikai témákat annak érdekében, hogy ügyfeleinket a legjobb tanácsokkal lássa el az informatikai megvalósítás terén
  • Jó német és angol ismerete van

Amit kínálunk:

  • Jól szervezett kommunikáció vállalati szinten
  • Érdekes terület
  • Kiváló fejlesztési és képzési lehetőségek
  • Nemzetközi munkahelyi klíma kihívásokkal
  • Versenyképes bérezés
  • Egy sikeres nemzetközi csapattal való együttműködés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Rendszerintegrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1053 Szép utca 2..

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.