A Sanofi olyan vezető gyógyszeripari vállalat, amely a páciensek szükségleteit helyezi előtérbe. Célunk, hogy a legújabb tudományos innovációk felhasználásával több, mint 7 milliárd ember egészségének megőrzésére és életminőségének a javítására kínáljunk megoldásokat. Ezt szem előtt tartva igyekszünk egy jobb és egészségesebb jövőt építeni mindenki számára.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a küldetésnek?

Műszaki informatikai rendszerek támogató mérnök

A munkakör célja:

    Leendő munkatársunk feladata lesz az újpesti műszaki szervezetek informatikai rendszereinek folyamatos működésének biztosítása, üzemeltetése a rendszerek folyamatos fejlesztésének, aktualizálásának, szükség szerinti karbantartásának és dokumentálásának megvalósításával.

A munkahelyről:

    A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű az újpesti telephelyen. Több mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A prosztaglandin modell kifejlesztése a telephely egyedülálló szakmai innovációja, amely a helyi szakértelem és a fejlesztések iránti elkötelezettségünk eredményeképpen jött létre. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében.

    Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

Főbb feladatok:

  • Műszaki támogató rendszerek teljeskörű üzemeltetése
  • Rendszeradminisztráció
  • Jogosultságkezelés, felhasználói támogatás biztosítása
  • Egyedi informatikai rendszerek, komplex webes alkalmazások fejlesztése
  • Architektúrák, alkalmazás rendszerek tervezése, fejlesztése
  • Rendszerszervezési feladatok ellátása
  • Rendszerek összekapcsolását segítő konverter interfészek, scriptek készítése
  • Szerveroldali adatfeldolgozó, elemző, riportáló, előkészítő és kiszolgáló programozási feladatok
  • Adatbázis tervezés, létrehozás, karbantartás
  • Szerver- ill. kliensoldali programhibák elemzése és hibaelhárítása

Ideális jelölttel kapcsolatos elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Adabáziskezelési ismeretek, komplex relációs adatbázis fejlesztési tapasztalat
  • MYSQL, PHP nyelvek ismere
  • Szakterületi software alkalmazások ismerete - JQuery, JQueryUI, CSS és HTML5 eszközökkel és Webes alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Excel magas szintű ismerete
  • Http protokoll ismerete, JavaScript fejlesztési tapasztalat
  • Nagy mennyiségű adathalmaz értelmezésének, elemzésének képessége
  • Fejlett elemző, problémamegoldó és kreatív gondolkodási képesség
  • Együttműködési képesség
  • Jó kommunikációs és prezentációs képesség
  • Pontos, igényes munkavégzés

Előny:

  • AJAX, XML, JSON, RäphaelJS, WebGL, ThreeJS nyelvek ismerete,
  • Projektvezetési ismeretek
  • Energia Irányítási Rendszer, ISO50001 ismerete

Amit kínálunk:

  • Gyógyszer alapanyag és intermedier gyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezetben
  • Önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések, teljesítményértékelés
  • Versenyképes alapbér és bónusz
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

    A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

    A magyarországi Sanofi 2019-ben „Top Employer” minősítést kapott immár 2. alkalommal és történetében először globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

    A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.
    Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
    Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.