Az ország legnagyobb Toyota és Lexus márkakereskedése

műszaki igazgatói asszisztens

munkakörbe keres kollégát budapesti és halásztelki telephelyeire.

    Cégünk a Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft. Halásztelken 1998-tól Toyota, 2002-től Budapesten Toyota és Lexus gépjárművek márkakereskedésével és szervizelésével foglalkozik.
    Fő tevékenységi körünk, személy- és kis haszonjárművek teljes körű karbantartása, karosszéria javítása, fényezése műszaki vizsgáztatása. Flotta partnerek gépjárműveinek kezelése.

Feladatok:

    A műszaki területen (szerviz-vevőszolgálat-lakatos-fényező-raktár-karbantartás) elindult és fejlesztés alatt lévő projektek támogatása:
    • Belső auditok, inkognitótesztek előkészítése
    • Folyamatban lévő IT fejlesztések tesztelése
    • Műhelyberendezések szerszámbeszerzések versenyeztetése, előkészítése
    • A vezérképviselet által előírt standardok fenntartása
    • A jövőben felállítandó új munkaterületekre jelentkezők kiválasztása
    • Új munkavállalói (junior) program kidolgozása, és beindítása, iskolalátogatások szervezése bonyolítása

Elvárások:

  • Minimum gépjármű technikus, végzettség, vagy magas fokú jártasság a járművekben
  • Erős inkább magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Munkabírás
  • Jó társalgási képesség

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörülmények, kiszámítható, hosszú távú munkahely
  • Munkaidő: 7:00-16:00-ig
  • Munkabér megegyezés szerint és fejlődés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

1112 Budapest, Budaörsi út 185-195 / 2314 Halásztelek, II. Rákóczi Ferenc út 144.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje fényképes, szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.