Kaposvári
székhellyel rendelkező dinamikusan fejlődő Szemeco kft
keres

Műszaki igazgató

munkakörbe kollégát

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektek fedezetének, határidők betartásának, kiváló minőségű megvalósításának menedzselése
  • Futó projekt ellenőrzése, rendszeres helyszíni szemléje
  • Generál szerződésekhez tartozó ütemtervek jóváhagyása, pénzügyi ütemter-vek jóváhagyása
  • Projektvezetők, művezető kijelölése projektekre
  • Projekt értekezletek megtartása, levezetése
  • Kivitelezési feladatok támogatása, beruházások koordinálása, alvállalkozók versenyeztetése és kiválasztása, szerződések előkészítésében való aktív rész-vétel
  • A beruházások és fejlesztések képviselete, szakmai anyagok készítése, veze-tői döntéselőkészítő folyamatokban történő aktív részvétel
  • A beruházási és fejlesztési kivitelezési munkák felügyelete
  • Műszaki kollégák irányítása
  • A beruházásokkal és fejlesztésekkel kapcsolatos folyamatok dokumentálása, koncepció alkotás
  • A társaság érdekeinek képviselete, külső és belső kommunikációs feladatok ellátása
  • Projektvezetők beszámoltatása
  • Riportok készítése a cégvezetés felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építő vagy építész mérnöki diploma.
  • Generál kivitelezésben szerzett, legalább 10 év szakmai tapasztalat.
  • Minimum 5 év felsővezetői gyakorlat.
  • Rendszerszemlélet.
  • Vezetői kompetenciák.

Amit kínálunk:

  • A mai piaci környezetben elfogadott korrekt jövedelmi csomag.
  • Cégautó
  • Kellemes munkahelyi környezet.

Előny:

  • Pénzügyi ismeretek
  • Építőipari tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest, alkalmanként Kaposvár
  • Munkaviszony: határozatlan
  • Munkaidő: teljes

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet fényképpel és fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzzal.