Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízható építőipari partnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKI IGAZGATÓ

(HF 12-7966)

pozícióba.

Feladat:

  • Magasépítési építőipari projektek összefogása, kivitelezések irányítása,
  • Tárgyalásokon való részvétel, szerződések előkészítése,
  • Alvállalkozókkal kapcsolattartás, költségkeret meghatározása,
  • Beosztottak vezetése (építésvezetők és koordinátorok, kb. 10 fő koordinálása).

Elvárások:

  • Építő-vagy építészmérnöki végzettség,
  • Több éves releváns tapasztalat,
  • Határozott fellépés, vezetői tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Céges autó,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-7966"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
4 db szavazat
Állás, munka még: HumanField Tanácsadó Iroda Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki igazgató (HF 12-7966)
  • Rövid pozíció név: Műszaki igazgató
  • Hirdető cég: HumanField Tanácsadó Iroda Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Feladatok: Magasépítési építőipari projektek összefogása, kivitelezések irányítása, Tárgyalásokon való részvétel, szerződések előkészítése, Alvállalkozókkal kapcsolattartás, költségkeret meghatározása, Beosztottak vezetése (építésvezetők és koordinátorok, kb. 10 fő koordinálása).
  • Elvárások: Építő-vagy építészmérnöki végzettség, Több éves releváns tapasztalat, Határozott fellépés, vezetői tapasztalat, B kategóriás jogosítvány.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 4