Tenzor Tech Kft. (TENZOR TECH KFT)
  • Cégünk informatikai rendszer-bevezetési projektek vezetésére és támogatására szakosodott ügyfél- és beszállító-oldalon egyaránt.

    Az ügyfél- és a projektportfolió döntően multinacionális cégek és az államigazgatási szektor megrendeléseire épül.

  • Műszaki helpdesk operátor

    Főbb feladatok, munkák:

      • Szakszerű informatikai ügyféltámogatás telefonon, emailen és távmenedzsment eszközökkel
      • Ügyfeleink számára szolgáltatásainkkal kapcsolatos technikai jellegű információk nyújtása
      • Bejövő hívások és e-mailek fogadása és dokumentálása
      • Kapcsolattartás az ügyfeleink és a rendszerüzemeltetőink, fejlesztőink között
      • Új programverziók tesztelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Műszaki ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat
      • Legalább középfokú végzettség
      • Informatikai beállítottság
      • Önfejlesztés: változások, napi információk folyamatos követése

      • Magabiztos MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezik
      • Udvarias, határozott, ügyfélközpontú magatartás mind telefonos, mind e-mailes kapcsolattartás során
      • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
      • Több műszakos munkarend vállalása
      • Jó problémamegoldó készség
      • Csapatszellem

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Ügyfélközpontú szemlélet
      • Önálló munkavégzés
      • Megoldásorientált gondolkodás

      • Stressz- és monotonitástűrés
      • Csapatmunkára való képesség
      • Angol nyelvtudás
      • Korábbi szakmai tapasztalat az alábbi munkakörökben:
        • Tesztelő
        • Alkalmazás üzemeltetés

    Amit kínálunk:

      A szokásos csomag mellett, mint jó kompenzáció, fiatal csapat és változatos feladatok mellett nálunk egy frissen épülő üzletág kialakításában is részt vehetsz.

      Nálunk nincs 10 éve bekövesedett hierarchia. Képességek és ambíciók mentén nyitva minden kapu!

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • IT support, Helpdesk
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1037 Budapest, Montevideo utca 16a.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

    Magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzot csatolj kérlek.