Műszaki és Garanciális Munkatárs

Ha szakmai fejlődésre és kihívásokra vágysz, akkor jó helyen jársz!

Főbb feladatok:

  • Garancia igények szakmai és adminisztratív ellenőrzése és jóváhagyása
  • Műszaki és minőségügyi csoport támogatása
  • Garancia analízis, garanciaigények készítése
  • Jelentések, kimutatások és statisztikák készítése
  • Garancia igények feldolgozása és ügyintézése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség (technikum/mérnökasszisztens)
  • Gépjármű-technikai ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Terhelhetőség, gyors tanulási képesség, precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségbiztosítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Esztergom