munkatársat keres

Műszaki- és fejlesztési vezető

munkakörbe

Feladatok:

  • Műszaki gépek és berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • Fenntartási és karbantartási munkák tervezése, szervezése. A szükséges anyagok, alkatrészek beszerzése
  • Közreműködés a fejlesztési elképzelések kidolgozásában. Konkrét termelési beruházás esetén a beruházás levezetése, koordinálása, felügyelete
  • A tűz-, munka- és környezetvédelmi tevékenység szervezése, ellenőrzése. Kapcsolattartás a tevékenységéhez kapcsolódó hatóságokkal
  • A minőségbiztosítási rendszer vezetőjeként feladata a rendszer fenntartása és működtetése a Társaság szegedi és vajháti üzemében

Elvárások:

  • műszaki végzettség
  • több éves széleskörű munkatapasztalat
  • precizitás, terhelhetőség, önállóság
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Projektmenedzsment
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezését – szakmai önéletrajzzal együtt - a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.