WAPPtech Környezettechnológiai Kft.

Csatlakozz hozzánk

Műszaki értékesítő / termékmenedzser

pozícióba!

A WAPPtech Környezettechnológiai Kft. 100 %-ban magyar tulajdonosi körrel rendelkező vállalkozás. Vállalatunk fő profilja ivó-, ipari- és szennyvízkezelési technológiák, mélyépítési és magasépítési termékek gyártása, értékesítése és technológiai kivitelezése. Csapatunkat több, mint 15 éves környezetvédelmi tapasztalattal rendelkező, agilis kollégák alkotják, akik munkájuk során szakmaiságukkal és megbízhatóságukkal járulnak hozzá vállaltunk sikeréhez.

Főbb feladatok, munkák:

  • Megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal történő kapcsolattartás és ügyintézés;
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése;
  • Projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • Teljeskörű cégképviselet a partnereknél;
  • Kapcsolattartás a kollégákkal a napi munkavégzés során, illetve műszaki támogatás nyújtása részükre.

Az álláshoz tartozó elvárások:

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • rendelkezik felsőfokú végzettséggel műszaki területen (gépészmérnök, vízépítő mérnök, környezetmérnök, műszaki menedzser stb.);
  • jól tud együttműködni az emberekkel, házon belül és kívül egyaránt;
  • önálló munkavégzésre képes;
  • rugalmasan tudja kezelni a változó körülményeket és igényeket;
  • jó kommunikációs készsége segíti a mindennapos munkavégzését;
  • jó lényeglátó képessége segíti a célra fókuszálni;
  • angol vagy német nyelven képes kommunikálni;
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ha hasonló területen már van tapasztalatod;
  • aktív kapcsolatrendszerrel rendelkezel.

Amit kínálunk:

  • Megbízható, biztos munkahelyet ezzel a járvánnyal terhelt időszakban is;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget, amelyhez szakirányú képzések támogatásával is hozzájárulunk;
  • Támogató környezetben dolgozhatsz, ahol a kollégák szívesen segítenek és válaszolnak a kérdéseidre;
  • Barátságos és közvetlen a munkahelyi légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Transzformátorgyár utca

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod csatolásával tudsz. Várjuk jelentkezésedet!