BESTOUTLET Kft.

Az eMarkt Műszaki Outlet új és csomagolássérült műszaki termékek széles választékát forgalmazza üzleteiben. Termékeink között televíziók, kis- és nagyháztartási gépek, szórakoztató elektronikai cikkek is megtalálhatóak. Hamarosan nyitó csepeli üzletünk csapatába

műszaki értékesítő és szaktanácsadó

pozícióra jelentkezőket keresünk.

Feladatok:

  • Vásárlók megszólítása, tájékoztatása, értékesítés, számlázás
  • Értékesítési folyamat támogatása (pl. garanciális ügyintézés, futárrendelés)
  • Internetes értékesítés támogatása (tájékoztatás, számlázás, termékfeltöltés)
  • Leltárban való részvétel
  • Együttműködés a központtal (marketing, árazás)
  • Áruátvétel, rakodás és raktározás
  • Üzlet rendben és tisztán tartása, folyamatos árufeltöltés

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség, meggyőző fellépés
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Excel, Outlook)
  • Eredményorientált, nyitott szemlélet
  • Heti 40 óra munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Műszaki területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Valamely számlázó program, vállalatirányitási-rendszer ismerete
  • Termékhitelezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Dolgozói kedvezmények a termékekre
  • Tervezhető munkaidő beosztás
  • Minden második szabad hétvége
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Támogató munkakörnyezet, barátságos/fiatalos csapat

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület

Munkavégzés helye:

Csepel