Az Extreme Digital Magyarország egyik legnagyobb webáruháza, több mint 17 éve ad a vásárlóknak jó ajánlatokat ügyes döntésekhez. Igazi hibrid vállalatként a vásárlók online felületeken és országszerte már 17 szaküzletben is találkozhatnak velünk, így igyekszünk a lehető legszélesebb vásárlói réteget megszólítani.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk új kollégát

Műszaki értékesítő / pénztáros

pozícióba

Mit jelent ez röviden?

    Az Extreme Digital igazi hibrid vállalatként működik, a vásárlók online felületeken és országszerte számos boltban is találkozhatnak velünk. Az egyik legfontosabb számunkra, hogy a vevőink elégedettek legyenek, ebben pedig az üzleteknek is kiemelt szerepe van, hiszen a személyes kapcsolat a vásárlási élményre is nagy hatással van. Az új kollégánk elsősorban ezért az élményért lesz felelős.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Te leszel az Extreme Digital arca, hiszen Veled találkoznak majd először a vásárlóink
  • Szakértelmeddel és termékismereteddel segíted a vevőket, hogy a számukra legjobb döntést hozzák meg
  • Megbízható tanácsadóként felelős leszel a teljes értékesítési folyamatért legyen szó termékekről vagy szolgáltatásokról
  • Neked köszönhetően lesz élmény a vásárlás

Téged keresünk akkor, ha…

  • Érdeklődsz a kütyük és a technikai újdonságok iránt
  • Szeretsz emberek között lenni és másoknak segíteni
  • Neked is fontos, hogy korrektek legyünk egymással szemben
  • Szeretsz jó társaságban lenni és Te is vallod, hogy egy csapatként egy hajóban evezünk
  • Nem ismeretlen számodra az MS Office csomag
  • Befejezett középiskolai tanulmányokkal rendelkezel
  • Ha már dolgoztál hasonló munkakörben az előny, de ha nincs még ilyen tapasztalatod, akkor se aggódj, megtanítunk mindent!

Mit kínálunk Neked?

  • Fix alapbért, kiegészítve teljesítményarányos juttatással
  • Számos egyéb kedvezményt
  • Képzéseket, tréningeket, utat a fejlődéshez
  • Családias, barátságos légkört, igazi jófej társaságot, akik közé jó bejárni minden nap

Ahova új kollégákat keresünk:

    (Kérjük, írd meg nekünk, hogy melyik üzlet lehet számodra megfelelő)

    • 1237 Budapest, Bevásárló utca 6.
    • 1044 Budapest, Ezred utca 1-3
    • 1073 Budapest, Erzsébet körút 15.
    • 1137 Budapest, Szent István krt. 30.
    • 2040 Budaörs, Kinizsi utca 5.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Budaörs

Ha tetszik, amit eddig olvastál, akkor arra kérünk, küldd át a fényképes önéletrajzod a számodra megfelelő üzletünk megjelölésével és a bérigényeddel.