Columbus Klímaértékesítő Kft.
A Columbus Klímaértékesítő Kft. 25 éves múltra visszatekintő nagykereskedelmi klímatechnikai vállalkozás.Csatlakozz egy jó csapatba, vagy ha kezdő lennél, szerezz gyakorlatot, miközben pénzt is keresel!Fejlődési lehetőséget biztosítunk az épületgépészet, a klímatechnika és a nagykereskedelem területén.Tanuljunk egymástól. Biztos vannak jó ötleteid ezeken a területeken, mondd el, hogy beilleszthető-e rendszerünkbe!

Műszaki értékesítő munkatársat

keres nagytarcsai klímatechnikai cég

Főbb feladatok, munkák:

    • Műszaki árajánlatok kidolgozása / készítése, árlista, katalógusok és kiválasztó szoftver segítségével, split klímás és kisebb egyszerűbb egyéb rendszerek, de tudástól függően akár VRF, folyadékhűtős rendszerek vonatkozásában

    • Az operatív értékesítők munkájának támogatása, információkkal való ellátása,

    • Árajánlatkérések feldolgozása, műszaki értelmezése a főbb kereskedelmi feltételek (ár, határidő, műszaki részletek) hozzárendelése

    • Tervek, árazatlan költségvetések, műszaki paraméterek alapján mennyiségszámítások, ajánlatok, költségbecslés készítése,

    • Kapcsolattartás partnerekkel, beruházókkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel és egyéb potenciális és meglévő ügyfelekkel műszaki tanácsadás, információ szolgáltatás és árajánlatok tekintetében,

    • Partnereknél személyes látogatások

    • Műszaki ajánlatok dokumentálása, nyomon követése

    • Együttműködés és folyamatos konzultáció a szakmai vezetőkkel és a műszaki értékesítő csapattal

    • Felmerülő szervizkérdések továbbítása a szerviz felé,

    • Kiállításokon, vásárokon és konferenciákon való részvétel

    • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel

    • A termékkörrel kapcsolatos árlisták, katalógusok elkészítésének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Műszaki középfokú végzettség

    • Csapatban gondolkodás

    • Eredményes kommunikációs képesség

    • Műszaki érdeklődés

    • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

    • MS Office programok ismerete

    • Precíz munkavégzés

    • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Egy helyet, ami ha akarod, nem csak munkahely

    • Nem csak kollégák, hanem csapattagok is várnak

    • Versenyképes jövedelem, cafetéria

    • Kiváló munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa, Pesti út 15.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Angol-és magyar nyelvű önéletrajzát, továbbá a meghírdetett pozícióra vonatkozó motivációs levelét pdf formátumban küldje el részünkre.