2004-ben alakult, dinamikusan fejlődő kisvállalkozás keres műszaki értékesítő munkatársat teljes munkaidőben hosszú távra siófoki telephelyére. A cég fő profilja üzemanyagtartályok és gázolajkutak kereskedelme és szervizelése, emellett szerviztechnikai berendezések árusításával is foglalkozik.

Műszaki értékesítő munkatárs

feladatok:

  • A cég fő profiljának értékesítése
  • Ügyvezetés tevékenységének támogatása
  • Üzemanyagtartályok és gázolajkutak helyszíni telepítése, karbantartása
  • Kiszállítások koordinálása
  • Műszaki dokumentáció kezelése
  • Ügyviteli rendszer használata
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

elvárások:

  • Siófoki telephelyen heti 1-2 munkanap vállalása
  • Önállóság, talpraesettség, rugalmasság, jó szervezési és problémamegoldó képesség
  • Nyitott személyiség
  • Precíz, lelkiismeretes, hatékony és megbízható munkavégzés
  • Legalább középfokú végzettség
  • Önálló, magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek, MS Office alapos felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Munkatapasztalat

előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Idegennyelv (angol, német, olasz) ismerete
  • B+E jogosítvány vagy C+E kategóriás jogosítvány
  • Elektronikai, mechanikai szakismeret

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Családias légkör
  • Akár vállalkozóként is végezhető rugalmas munkakőrben

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát, valamint rövid, lényegre törő motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Munkavégzés helye:

Siófok és környéke, illetve országosan bárhonnan végezhető