Motor-Systems Kft.

Bővülő csapatunkba

Műszaki értékesítő

munkatársat keresünk.

Magyar tulajdonú, erőteljesen fejlődő, hajtástechnikai termékeket gyártó és forgalmazó cég.

Főbb feladatok, munkák:

- Hajtástechnikai és automatizálási termékek értékesítése
- Kapcsolattartás meglévő partnerekkel, ügyfelek rendszeres látogatása
- Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése, új üzletek szerzése
- Termékek és szolgáltatások promótálása
- Hajtástechnikai szakértőink támogatásával ajánlatok elkészítése, nyomonkövetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Műszaki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
- Kommunikációs és tárgylási készség
- Utazási hajlandóság
- Angol nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Műszaki előképzettség
- Hajtástechnikai vagy automatizálási ismeretek vagy tapasztalatok

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelmet és egy olyan pozíciót ajánlunk, melyben egy fiatalos, támogató, ötleteidre mindig nyitott csapat tagjaként, de önállóan végezheted a munkádat. Ahol értékeljük az elért eredményeidet éppúgy, mint az elhivatottságodat.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető