A minőségi forgácsolószerszámok, mérőeszközök, kéziszerszámok, műhelyberendezések, ipari eszközök és anyagok B2B forgalmazásával foglalkozó, 120 éves sikeres német háttérrel rendelkező

HAHN+KOLB Hungária Kft.

Műszaki értékesítő

munkatársat keres
Pest, Nógrád és Heves megye
területére

Feladatok

  • rendszeres vevőlátogatás, kapcsolatok ápolása és továbbfejlesztése a már meglévő partnerekkel
  • a digitális megoldások, a hatékonyságot és a versenyképességet növelő új lehetőségek bemutatása
  • új, potenciális vevők felkutatása és számukra ajánlatok készítése
  • műszaki problémák megértése, majd arra megoldások kidolgozása, szaktanácsadás
  • az értékesítés közben tanulni, fejlődni, eredményesnek lenni és ennek örülni tudni

Elvárás

  • értékesítői, illetve kereskedelmi képviselői gyakorlat a fémmegmunkálással kapcsolatos szerszámok és eszközök vagy üzemi berendezések területén és/vagy
  • szakirányú műszaki végzettség vagy tapasztalat (elsősorban forgácsolás, gépészet, szerelés területe)
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • meggyőző, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség, motiváltság
  • érvényes jogosítvány (B kategória), számítógépes ismeret

Előny

  • több éves gyakorlat műszaki értékesítői területen vagy a termelés, gyártás területén
  • termelővállalatoknál kialakult kapcsolatok
  • termékismeret

A feladatok sikeres elvégzését a cég a következőkkel támogatja:

  • hivatalosan bejelentett munkaviszony, hivatalos elszámolás, stabil munkahely
  • karrierlehetőség, folyamatos képzés, nemzetközi háttér, kiváló munkahelyi légkör
  • versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményarányos prémiumrendszer + bónusz)
  • cégautó, kommunikációs eszközök
  • fiatal, lelkes, motivált csapat, akik Önért is dolgoznak

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Heves megye, Nógrád megye, Pest megye

Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni!

HAHN+KOLB – Let’s work together