GRIMAS Ipari Kereskedelmi Kft. (GRIMAS KFT.)
  • Ipari anyagvizsgálati berendezések és környezetbarát technológiák értékesítésével foglalkozó cégünk kereskedelmi csapata bővítésére az alábbi munkakör betöltésére keres kollégát:

  • Műszaki értékesítő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Az ügyfélkapcsolatok bővítése, állandó vevőlátogatás
      • Szakmai, hozzáértő konzultációk levezetése, tervezési feladatok irányítása
      • Ügyfél adatbázis folyamatos frissítése, fejlesztése
      • A szerződések előkészítése, és a megrendelések koordinálása
      • Az elvárt értékesítési tervek teljesítése egyéni felelősséggel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Műszaki végzettség
      • Műszaki érdeklődés
      • Üzleties megjelenés
      • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
      • Felhasználói szintű MS Office ismeret
      • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
      • Jó kommunikációs képesség, önálló munkavégzés, kreativitás, eredményorientáltság, pontosság, megbízhatóság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Gépészmérnöki/környezetmérnöki végzettség, vagy szakirány
      • Értékesítési és marketing tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Biztos és hosszú távú munkahely
      • Főállású munkaviszony
      • Kellemes, vidám munkakörnyezet
      • Versenyképes jövedelem
      • Egyéb juttatások: notebook, mobiltelefon, cafeteria

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Mérnök, Műszaki értékesítő
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1213 Budapest, Puli sétány 2-4.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.