Műszaki értékesítő

BPS Kft.

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

A BPS Kft., mint a piacvezető Eaton szünetmentes áramforrások
magyarországi disztribútora és OEM szervizközpontja

munkatársat keres

Feladatok:

  • A portfóliónkba frissen bevezetett, jelentős piaci ismertséggel rendelkező szünetmentes áramforrások és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások B2B értékesítése a gazdaság jelentős szereplői részére az ország egész területén
  • Új vevők felkutatása, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • A forgalmazott termékek iránti igény generálása
  • Szakértő igényfelmérést követően az illeszkedő műszaki megoldások konfigurálása, ajánlatok kidolgozása, nyomon követése
  • Projektek menedzselése

Elvárások:

  • B2B értékesítési tapasztalat
  • villamos szakirányú tanulmányok, műszaki érdeklődés
  • önálló, felelősségteljes, igényes munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű PC ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • UPS / informatikai eszközök értékesítésében szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem jól működő bónuszrendszerrel, cafeteria
  • stabil gazdasági háttér, jelentős piaci részesedés meghatározó projektekkel
  • kulturált munkakörnyezet új építésű telephelyünkön
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • munkavégzést hatékonyan segítő IT háttér, notebook, mobiltelefon
  • cégautó magánhasználatra is
  • változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatalos, szakmájában kiemelkedően tapasztalt csapatot
  • sales és műszaki képzések
  • támogatott angol nyelvtanulás

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Munkavégzés helye: Örs vezér tértől 20 percre

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
BPS Kft.