• Dinamikusan fejlődő, az épületgépészet egy speciális ágazatával, vízkezeléssel foglalkozó, családias méretű nemzetközi cégünk, a BWT Hungária Kft

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Műszaki értékesítő - B2B terület

    Az új munkatárs feladatai:

    • Tárgyalások lefolytatása az ajánlatkérő partnerekkel, helyszíni egyeztetések az ipari ügyfeleknél
    • Meglévő ipari területen lévő ügyfelek magas szintű gondozása (Ipari létesítmények üzemletetőivel, épületgépészeti kivitelezőkkel, illetve épületgépész tervezőkkel),
    • Műszaki szaktanácsadás az ügyfelek részére.
    • Ajánlatok készítése, nyomon követése, szerződéstervezetek előkészítése, egyeztetése

    Ideális jelöltünk:

    • Min középfokú műszaki szakirányú végzettség
    • Angol nyelvismeret
    • Érvényes ’B’ kategóriás vezetői engedély
    • Kereskedői vénával rendelkezik
    • Mobilitás
    • Jó kommunikációs készség,
    • Problémamegoldó képesség,

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Épületgépészeti kapcsolatok, műszaki termékek, szolgáltatások/megoldások értékesítésében szerzett tapasztalat
    • Épületgépész, gépész mérnök végzettség
    • Kereskedelmi végzettség

    Amit nyújtunk neked:

    • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munka, versenyképes jövedelem.
    • Kiváló csapatszellem és munkahelyi légkör
    • Külföldi szakmai továbbképzések
    • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek nemzetközi környezetben
    • A béren felüli juttatások: cafetéria, céges gépkocsi - magánhasználatra is, mobil telefon

    Céginformáció:

      BWT Hungária Kft. a BWT cégcsoport tagja. A Cégcsoport Európa vezető vállalkozása a víztechnológia területén. 70 leányvállalatánál 2800 munkatársa dolgozik világszerte. A BWT Hungária Kft. legfontosabb értékei: stabilitás, tapasztalat és minőség. Olyan vízkezelő berendezéseket fejlesztünk, gyártunk és forgalmazunk, amelyek nemcsak a korszerű rendszereket védik meg, hanem környezetbarát és gazdaságos technológiák is.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Mérnök, Műszaki értékesítő
    • Területi képviselő
    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2040 Budaörs, Keleti utca 7.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel a fent említett elvárásoknak, küldje el pályázatát bérigény megjelölésével.