6 év és 700+ napelemes rendszer telepítésének tapasztalata egyesült több, mint 300 sikeresen megírt és menedzselt energetikai pályázat tapasztalatával. Így jött létre 2019-ben az A1 solar Kft (napelemespalyazatok hu). Egy olyan rendszert alakítottunk ki, ahol ügyfeleink egyetlen helyről kapják meg az összes szolgáltatást, ami egy napelemes rendszer kialakításához szükséges.

Ennek a csapatnak a bővülő értékesítői/tanácsadói részébe keresünk külsős és belsős kollégákat.

Műszaki értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

    • Beérkező megkeresések kezelése
    • Ajánlatkészítés a napelemes rendszerekre
    • Szükség esetén helyszíni felmérés, műszaki tanácsadás
    • Szerződéskötés
    • Ügyfél és folyamat kezelés CRM rendszerben
    • Szakmai tanácsadás nyújtása
    • After sales feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum 2 év értékesítési tapasztalat
    • Műszaki érdeklődés
    • Egyértelmű, határozott kommunikáció szóban és írásban
    • Proaktivitás
    • Csapatmunkára való igény. Ez nem csak közhely, szeretnénk, ha olajozott lenne a kapcsolat a marketing – értékesítő – mérnök – kivitelező - (pályázatíró) tengelyen

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Napelemes rendszerek értékesítésében szerzett tapasztalat
    • Műszaki mérnöki diploma vagy technikum
    • Aktív angol nyelvtudás
    • Jogosítvány és utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

    • Belső pozíción fix alapbér + eszközök + műszaki, szakmai támogatás + felső határ nélküli teljesítmény alapú jutalék
    • Külsős pozíción műszaki, szakmai támogatás + felső határ nélküli teljesítmény alapú jutalék
    • Masszív ügyfélkörrel rendelkezünk, csak a bejövő leadekkel kell foglalkozni, nincs coldcall
    • Minőségi termékek értékesítése
    • Pontos, időbeni fizetés
    • Home office lehetősége
    • Támogatjuk a fejlődést, képzéseken konferenciákon való részvételt

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

A fényképes önéletrajzban kérjük feltüntetni, hogy külsős vagy belsős pozícióra jelentkezik!