Kazánházi berendezések szervizelésével, gázhálózatok és fűtési rendszerek tervezésével, kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Épületgépész technikusi végzettség
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Szakirányú végzettség
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-3 éves tapasztalat
  • AutoCad program ismerete
  • MS Excel, Word erős felhasználói ismeret

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapott terv és anyag kigyűjtések összehasonlítása
  • Anyagkiírás szerint árajánlat, költségvetés készítés
  • Szállítói, alvállalkozói árajánlatok bekérése
  • Kapott projektek anyag-, árváltoztatások kezelése
  • Átadási dokumentáció, jegyzőkönyvek készítése
  • Gépészeti tervekből történő anyagkigyűjtés

Amit kínálunk:

  • Főállás
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem

Cégünk folyamatos növekedésben / fejlődésben van, ezért ha éppen nem találtál számodra nyitott állást, akkor is érdemes elküldened az önéletrajzodat a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy mutasd meg nekünk, hol lehetsz hasznos tagja a csapatunknak.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.