A Szabó és Társa Belsőépítészeti Kft. több, mint kettő évtizedes múlttal rendelkező, elismert magyar vállalkozás. Fő működési területünk: -Befejező szakipari munkák: festés-mázolás- tapétázás,
-Energetikai felújítás: hőszigetelés , - Generál kivitelezés , - Műemlékfelújítás.

Székhelyünk Mosonmagyaróváron található, irodáink megtalálhatóak még Győrben, Budapesten és Sopronban. Hazánk egész területén vállalunk építőipari kivitelezési feladatokat.

cégünk

műszaki előkészítő

munkatársat keres

    Önt keressük, ha növekvő, tőkeerős magasépítési cégnél szeretné hasznosítani
    építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalatait és
    szakmailag motiválja a minőségi létesítmények kivitelezésében való részvétel!

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése
  • Tervek felülvizsgálata
  • Ütemtervek készítése
  • Mennyiségi számítások
  • kivitelezési munkák irodai háttértámogatása

Elvárások:

  • min. középfokú építőipari végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Terc)
  • pontosság, precizitás, gyors munka alapkövetelmény

Előny ha rendelkezik :

    ( a kezdő fizetésnél már figyelembe vesszük )
  • Kivitelezési gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • probléma megoldó készség
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Munkakörhöz szükséges informatikai eszközök
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.