SHS-ÉPÍTŐ Kft.
  • Székesfehérvári cégünk 20 éves szakmai múlttal rendelkező építőipari cég, amely tervezéssel és teljeskörű kivitelezéssel foglalkozik. Családi házaktól, a közintézményeken át a vállalati csarnok- és irodaház építésig terjedő, széleskörű, magas minőségi követelményeknek megfelelő, kulcsrakész kivitelezéseket végzünk, megfelelő tervezői háttértámogatással. Ehhez keresünk műszaki végzettséggel rendelkező kollégát, aki hosszú távon csapatunk tagja lenne.
  • Bővülő csapatunkba

    Műszaki előkészítő

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

    • Építőipari kivitelezések irodai háttér-dokumentálása
    • Anyagrendelések bonyolítása
    • Árajánlat készítés
    • Elektronikus építési napló vezetése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Műszaki végzettséggel rendelkező, tervdokumentációk készítésében, árazásában jártas kollégák jelentkezését várjuk!

    Amit kínálunk:

    • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
    • Innovatív, fiatalos környezet
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Versenyképes jövedelem,
    • Szakmai fejlődés

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Műszaki előkészítő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    8000 Székesfehérvár, Széchenyi utca 152.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

  • Magyar nyelvű önéletrajz