Stabil vállalati háttérrel és széleskörű partnerhálózattal rendelkező, előregyártott vasbeton termékek előállításával foglalkozó cégünk csapatába keresünk új kollégát azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ/PROJEKT MENEDZSER

Téged keresünk, ha fontos számodra a megbízható vállalati háttér, versenyképes fizetés és szakmai fejlődés mellett, hogy egy vidám, fiatalos csapat tagja legyél.

FŐ FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

  • naprakész adminisztráció
  • megrendelői egyeztetés, műszaki előkészítés ajánlati szinten/ajánlatadás, értékesítésben való részvétel
  • megrendelés esetén az adott projekt előkészítése, azaz szerződés megkötése, tervezésbe adás és folyamatos egyeztetés a megrendelővel/saját tervező irodával/gyárral, majd a gyártással kapacitás és logisztikai egyeztetés az érintett kollégákat bevonva
  • igényelt szállítási határidők betartása a gyárral egyeztetve, gyártási/szállítási állapot státusz figyelése, megrendelői csúszások kezelése
  • lényegében a projektek végig követése a zökkenőmentes gyártás és megrendelő kiszolgálás érdekében
  • esetenként projekt helyszíni támogatás (műszaki kérdések, alkalmazási támogatás, esetleges problémák-reklamációk kezelése)
  • vállalat irányítási szoftver alkalmazása a teendők során

ELVÁRÁSOK:

  • lehetőleg felsőfokú szakirányú végzettség
  • min. 1-2 év releváns munkatapasztalat
  • számítógép ismeret (office és AutoCAD stb. tervezői programok)
  • önálló munkavégzésre képes, de csapatban dolgozni tudó hozzáállás
  • utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs képesség szóban, írásban egyaránt
  • angol (esetleg német) tárgyalóképes nyelvtudás

ELŐNYT JELENT:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • megbízható, stabil, hosszú távú állás lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség, karrierút
  • kellemes csapat, igényes munkakörnyezet
  • cégautó

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4110 Biharkeresztes, külterület hrsz. 0166/61.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.