Műszaki előkészítő

Bruttó 500e - 750e Ft havi bér Bónusz

Profession Services

Vác

TOP építőipari partnerünk bővülő csapatába keres:

munkatársat!

Bérsáv: br 500.000 – 750.000 Ft – senioritáshoz igazítva

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés, közös megegyezés szerint.
  • 13. havi bónusz
  • Céges autó
  • Rugalmas, családbarát munkaidő

Mik lesznek a feladataid?

  • Projektek előkészítése, ellenőrzése, költségkeretek nyilvántartása
  • Ajánlatok bekérése, tenderanyagok összeállítása, kiértékelése
  • Budget táblázat kezelése, mennyiségi számítások elvégzése
  • Beszállítókkal, építőanyag kereskedésekkel, gyártókkal, forgalmazókkal folyamatos koordináció és kommunikáció
  • Építési projektek dokumentációjának kezelése, összeállítása

Fontos ismeretek:

  • Építő- vagy építész szakirányú végzettség (közép vagy felsőfokú)
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
    • Senior szakemberek jelentkezését is örömmel várjuk!
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyökkel indulsz, ha:

  • CAD/CAM tervezőprogramokkal dolgoztál már
  • Az akkurátus adminisztrációs feladatokat is szívesen végzed

Munkavégzés helye:

Vác

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
Vác