Az északkelet-magyarországi régióban meghatározó szakmai színvonalú, valamint több, mint 20 éve stabilan működő Épületgépész és Magasépítő kivitelező vállalkozás munkatársat keres

Műszaki előkészítő

pozícióba.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • tervdokumentációk felmérése, árajánlatok bekérése, ártükör készítése
  • műszaki adminisztráció, építési napló vezetése
  • megrendelt anyagok szállításának koordinálása
  • szoros együttműködés a projektben résztvevőkkel
  • átadási dokumentációk összeállítása
  • vállalkozói elszámolások döntésre előkészítése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (Épületgépész technikus és/vagy Magasépítő technikus)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • széleskörű építőipari anyagismeret
  • megbízható, pontos és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • több éves munkatapasztalat hasonló területen
  • költségvetés készítésben való jártasság
  • építési napló ismerete, használatában való jártasság
  • egyéb számítógépes szoftverismeret (pl. AutoCAD/ArchiCAD)
  • gépjárművezetői engedély (B kategória)

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • céges mobiltelefon
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • modern irodai környezet és fiatalos csapat
  • munkába járás támogatása (helyközi járatok kivételével)
  • költözési hajlandóság esetén kedvezményes havidíjú belvárosi lakás biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, egészségpénztár, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kattintson a „Jelentkezem” gombra!