Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
30 éve működő, magyar tulajdonú cégcsoport

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • kivitelezési projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok (anyagrendelések, ajánlatok készítése, megvalósulási dokumentáció készítése, ütemtervek egyeztetése)
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • helyszíni felméréseken való részvétel adatfeldolgozás
  • kiviteli tervek alapján ajánlatkérés gyártóktól, szakági kivitelezőktől
  • beérkezett ajánlatok ellenőrzése, elemzése, döntés előkészítés
  • általános műszaki adminisztráció támogatása, levelezés

Amit elvárunk:

  • nagy munkabírás
  • több projekt egyidejű szervezésében való jártasság
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kimagasló szervező- és kommunikációs készség
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • folyamatos fejlesztési és fejlődési készség

Szakmai tapasztalatok:

  • építőmérnöki- vagy építészmérnöki végzettség
  • releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCAD, ArchiCAD, Word, Excel stb.)
  • TERC program ismeret előny
  • felhasználói szintű számítógépes ismertek

Amit kínálunk:

  • jó munkahelyi légkör, nívós szervezeti kultúrájú csapat
  • önálló feladatok
  • versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Műszaki előkészítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzot és a motivációs levelet magyar a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
5 db szavazat
Állás, munka még: OPUS Kft >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki előkészítő
  • Hirdető cég: OPUS Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: kivitelezési projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok (anyagrendelések, ajánlatok készítése, megvalósulási dokumentáció készítése, ütemtervek egyeztetése) kapcsolattartás az alvállalkozókkal helyszíni felméréseken való részvétel adatfeldolgozás kiviteli tervek alapján ajánlatkérés gyártóktól, szakági kivitelezőktől beérkezett ajánlatok ellenőrzése, elemzése, döntés előkészítés általános műszaki adminisztráció támogatása, levelezés
  • Elvárások: építőmérnöki- vagy építészmérnöki végzettség releváns szakmai tapasztalat felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCAD, ArchiCAD, Word, Excel stb.) TERC program ismeret előny felhasználói szintű számítógépes ismertek
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.18
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 5