Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Műszaki előkészítő mérnök (TESK-6901-19)

Cégjellemzők:

Partnercégünk egy német cégcsoport egyik üzletága, amely világelső a dohányipari gépek gyártásában, kimagasló szaktudást és minőséget jelent az egyedi gépgyártás területén. Több mint 1000 magasan képzett munkatárssal a baranyai régió egyik legerősebb vállalata. A cég stratégiája hosszú távon biztosít stabil munkalehetőséget, és folyamatos fejlődést kínál munkatársai számára. Partnercégünknél csúcstechnológiákkal dolgozhatsz, valamint a legjobb szakmai tudást szerezheted meg.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Megrendelések műszaki értelmezése, tisztázása
  • Megrendelések ellenőrzése a tartalomra, a teljességre és a vevői igényekhez való megfelelőségre
  • Egyeztetés és együttműködés a konstrukcióval, az értékesítéssel, a műszaki
  • vevőszolgálattal, rendelésmenedzsmenttel és a diszpozícióval
  • Ajánlati- és megrendelés darabjegyzékek elkészítése és felülvizsgálata
  • Egyedi alkatrészek és a szerelt egységek adatkezelése az SAP-ban
  • Megrendelések és darabjegyzékek változáskezelése az SAP-ban
  • Alkatrészek csoportjainak meghatározása a termeléstervezés számára

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Releváns felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Utazási hajlandóság (több hónapos külföldi betanulás)
  • Munkakörhöz kapcsolódó releváns szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Logikus, rendszerezett gondolkodás
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye:

Pécs

Amit kínálunk:

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes javadalmazás
  • Teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Sportolási lehetőség

Pozíció területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és megfelel a fent említett elvárásoknak, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a „TESK-6901-19” referenciaszám megjelölésével!
Amennyiben az önéletrajza jelenleg nincs kéznél, de szívesen beszélgetne a lehetőségről, hívjon minket közvetlenül a +36 30 245 1797-es számon!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki előkészítő mérnök (TESK-6901-19)
  • Rövid pozíció név: Előkészítő mérnök
  • Hirdető cég: TESK Tanácsadó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: Megrendelések műszaki értelmezése, tisztázása Megrendelések ellenőrzése a tartalomra, a teljességre és a vevői igényekhez való megfelelőségre Egyeztetés és együttműködés a konstrukcióval, az értékesítéssel, a műszaki vevőszolgálattal, rendelésmenedzsmenttel és a diszpozícióval Ajánlati- és megrendelés darabjegyzékek elkészítése és felülvizsgálata Egyedi alkatrészek és a szerelt egységek adatkezelése az SAP-ban Megrendelések és darabjegyzékek változáskezelése az SAP-ban Alkatrészek csoportjainak meghatározása a termeléstervezés számára
  • Elvárások: Releváns felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök) Utazási hajlandóság (több hónapos külföldi betanulás) Munkakörhöz kapcsolódó releváns szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk Kommunikációképes német nyelvtudás Felhasználói szintű MS Office ismeretek Logikus, rendszerezett gondolkodás Rugalmasság Önálló munkavégzés Jó kommunikációs készség, csapatmunka
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-02-12
Állás, munka még: TESK Tanácsadó Kft.>