PannonDiák Iskolaszövetkezet

Műszaki előkészítő mérnök gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

A cégnél egyedülálló tudást kaphatsz! Gyakornokként legfőbb feladatod az üzletági értékesítő kollégák által megfogalmazott vevői igények alapján a logisztikai megoldásaink (elsősorban anyagmozgató gépek, ipari kapuk, dokkolástechnikai eszközök, állványrendszerek)műszaki paraméterezése és az árajánlatok elkészítése lesz.

  • Kapcsolattartás a külföldi gyártókkal
  • Értékesítési és szerviz ajánlatok, pályázatok készítése
  • Kiadott ajánlatok, megrendelések feldolgozása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben, együttműködés a társosztályokkal a projektek kivitelezésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

Olyan diákot keres a cég, aki számára fontos értékkel bír, hogy a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

  • Műszaki, logisztikai szakirányú folyamatban lévő tanulmányok
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Magabiztos, legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office (Word és Excel), magas szintű ismerete
  • Heti 20-30 óra vállalása rugalmasan

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • AutoCAD ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Bejárási költségtérítés
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat
  • Témában vágó szakdolgozat írásának szakmai támogatása
  • Szakmai képzések, diplomázás után főállás lehetőség
  • Esetenkénti otthoni munkavégzés támogatása
  • Mobiltelefon

Fizetés: br.1800 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

2045 Törökbálint

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)