Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
építőipari generálkivitelezéssel foglalkozó budapesti székhelyű cég

Műszaki előkészítő mérnök

munkakörbe

Feladata:

    Egy projekt kivitelezési folyamatának komplett előkészítése, követése az árajánlat készítéstől a kivitelezési folyamaton keresztül a garanciális feladatokig, mely részleteiben a következőkből áll:

    • tervek felülvizsgálata,
    • költségvetések, árajánlatok készítése,
    • közbeszerzési pályázatok összeállítása,
    • kivitelezési munkák műszaki előkészítése,
    • generálkivitelezői szerződések előkészítése,
    • műszaki- és pénzügyi ütemezés készítése, követése,
    • kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal, építésvezetővel,
    • alvállalkozók versenyeztetése, alvállalkozói szerződések elkészítése,
    • alvállalkozók elszámolásának elkészítése, teljesítésük igazolása,
    • beszállítók versenyeztetése, építőanyagok megrendelése,
    • számlák ellenőrzése,
    • elszámolások készítése, pénzügyi követés
    • helyszíni egyeztetéseken való részvétel, jegyzőkönyv / emlékeztető készítése,
    • átadási dokumentáció készítése,
    • utókalkuláció készítése.

Elvárásaink:

    • kivitelezésben, a fenti feladatkörben szerzett minimum 5 éves gyakorlat, önálló munkavégzés
    • felsőfokú szakmai végzettség (építész- vagy építőmérnök)
    • felelős műszaki vezetői jogosultság (FMV),
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, TERC King)
    • B kategóriás jogosítvány,
    • jó problémamegoldó készség,
    • önállóság, terhelhetőség,
    • minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség, a cég érdekeinek képviselete.

Előnyt jelent:

    • német és/vagy angol nyelvtudás,
    • ArchiCAD / AutoCAD felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés,
    • kellemes munkakörnyezet,
    • fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes szakmai önéletrajzát és FMV-jogosultságát igazoló iratait várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Confector Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki előkészítő mérnök
  • Rövid pozíció név: Műszaki előkészítő mérnök
  • Hirdető cég: Confector Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Egy projekt kivitelezési folyamatának komplett előkészítése, követése az árajánlat készítéstől a kivitelezési folyamaton keresztül a garanciális feladatokig, mely részleteiben a következőkből áll: tervek felülvizsgálata, költségvetések, árajánlatok készítése, közbeszerzési pályázatok összeállítása, kivitelezési munkák műszaki előkészítése, generálkivitelezői szerződések előkészítése, műszaki- és pénzügyi ütemezés készítése, követése, kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal, építésvezetővel, alvállalkozók versenyeztetése, alvállalkozói szerződések elkészítése, alvállalkozók elszámolásának elkészítése, teljesítésük igazolása, beszállítók versenyeztetése, építőanyagok megrendelése, számlák ellenőrzése, elszámolások készítése, pénzügyi követés helyszíni egyeztetéseken való részvétel, jegyzőkönyv / emlékeztető készítése, átadási dokumentáció készítése, utókalkuláció készítése.
  • Elvárások: kivitelezésben, a fenti feladatkörben szerzett minimum 5 éves gyakorlat, önálló munkavégzés felsőfokú szakmai végzettség (építész- vagy építőmérnök) felelős műszaki vezetői jogosultság (FMV), felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, TERC King) B kategóriás jogosítvány, jó problémamegoldó készség, önállóság, terhelhetőség, minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség, a cég érdekeinek képviselete.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11