Az ingatlanpiacon kiemelkedő szakmai múlttal rendelkező Biggeorge Holding keres új munkatársat

Műszaki előkészítő mérnök

munkakörbe.

Pontosan, hatékonyan dolgozó szakembert keresünk.

Cégeink sikeressége mögött felkészült, magas szakmai színvonalú csapatok munkája áll.

Tapasztalt, kivitelezési/műszaki előkészítői múlttal rendelkező kollégát keresünk, aki gyakorlott a tervek átvizsgálásában és beárazásában, tapasztalatot szerzett szerződések előkészítésében

Kiemelt feladatok:

  • Elkészült kivitelezési tervek műszaki megfelelősségének, kalkulált mennyiségeinek szakmai ellenőrzése, eltérések kimutatása és továbbítása a tervkészítők részére
  • Ajánlatkérés és költségvetés készítése, tervezői költségvetés ellenőrzése, tervek ellenőrzése, ártükör készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás partnerekkel (megrendelők, beszállítók, alvállalkozók, szakhatóságok, hatóságok)
  • Műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
  • Kivitelezési munkák előkészítésében való közreműködés
  • Helyszíni munkálatok ellenőrzése

Elvárás:

  • Műszaki végzettség (építész/ építő)
  • Szerkezetépítési, előkészítői területen szerzett tapasztalat
  • Önálló, gyors, megbízható munkavégzés
  • Irodai és szakmai szoftverek kiváló felhasználói használata
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Összetett, érdekes munka
  • Szakmai gazdagodás lehetősége egy dinamikus fejlődésben levő cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Részvételt magas színvonalú nagy volumenű projektek sikerében
  • A mindennapi munkában gyors vezetői döntéseket, közvetlenséget, emberséget
  • Összekovácsolódott csapat támogatását
  • Kellemes, inspiráló irodai környezet
  • Határozatlan idejű szerződés, hosszútávú együttműködés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes pályázati anyagát a pozíció megjelölésével várjuk.

Pályázatát kiemelt gondossággal, bizalmasan kezeljük.