Munkavégzésedre a pontosság és a precizitás jellemző?

Érdekel az építészet, a tervezés és tudásod szívesen osztod meg másokkal is?

Csatlakozz dinamikus csapatunkhoz, mint

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

és kamatoztasd nálunk tehetséged!

FELADATOK

  • Lapostető lejtésképzések tervezése
  • Anyagmennyiségek kalkulációja tervezőprogram segítségével
  • Értékesítési csapat műszaki háttértámogatása
  • Műszaki tanácsadás biztosítása külső partnerek részére, javaslatok összeállítása

IDEÁLIS JELÖLTÜNK

  • Magasépítő technikusi végzettséggel rendelkezik
  • Gyakorlottan kezeli az MS Office programokat
  • Kiváló műszaki érzékkel bír, képes a műszaki tervrajzok értelmezésére
  • Képes az önálló munkavégzésre, terhelhető és rugalmas személyiség

JUTTATÁSOK

  • Stabil, nemzetközi háttér, hosszú távú együttműködés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatások (havi-és éves ösztönzők)

  A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent a kivitelezésben, vagy műszaki előkészítő munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, továbbá valamely tervezőprogram ismerete!

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Sárszentmihály

A jelentkezők önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk!