KIVING Kft.
Munkatársat keresünk

Műszaki előkészítő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • kivitelezési munkák előzetes helyszíni bejárása
  • építőipari projektek terveinek ellenőrzése és szükség szerinti kiegészítése a helyszíni adottságok alapján
  • építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák előkészítése
  • ingatlanok üzemeltetéséhez szükséges műszaki feladatok előkészítése és koordinálása
  • mennyiségi adatok kigyűjtése és költségvetések készítése
  • alvállalkozói költségvetések ellenőrzése
  • ütemtervek készítés
  • meglévő projektek naprakész műszaki dokumentálása, nyomon követése
  • szükség esetén együttműködés a hatóságokkal
  • építési naplók vezetése és ellenőrzése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú (építész, építő mérnök, építész technikus) műszaki végzettség
  • döntéshelyzetben gyors, higgadt és eredmény-orientált személyiség
  • határozott fellépés, igényes attítűd, nagyfokú teherbírás
  • hatékony kommunikáció írásban és szóban
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • 30 napnál nem régebbi, a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény (Kit.) 82.§ (2) és (4) bekezdése szerinti hatósági erkölcsi bizonyítvány, melyet a pályázati anyaghoz nem kell csatolni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakmai gyakorlat
  • szakági (elektromos, gépész, biztonságtechnika) széleskörű ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kihívásokban gazdag, változatos munkák
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál
  • mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1033 Budapest

Jelentkezni lehet: folyamatosan a munkakör betöltéséig, de legkésőbb 2021.04.23-ig.

Jelentkezését részletes szakmai önéletrajz megküldésével, valamint a fizetési igény megjelölésével.