Infratemp Mérnökiroda Kft. (Infratemp Mérnökiroda Kft)
  • Cégünk elsősorban épületgépészeti berendezések, ezen belül elektromos infrafűtőpanelek és kisebb klímaberendezések forgalmazásával, illetve felszerelésével foglalkozik cégcsoportunk belül. Tevékenységünket kis-közepes napelem rendszerek tervezésével és kivitelezésével tervezzük a közeljövőben bővíteni, ebben leendő új munkatársunknak is szerepet szánunk. Esetenként besegítünk gyengeáramú, így IT, vagyonvédelmi és beléptető rendszerek tervezésébe, illetve felprogramozásába is. Igyekszünk munkánkat a mindenkori megrendelőink szempontjai mellett környezettudatos, valódi értéket nyújtó mérnöki tevékenységként felfogni és végezni, küldetésünk újszerű, kreatív de biztos mérnöki tudással segíteni megbízóink mindennapjait.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Műszaki előkészítő

    Főbb feladatok, munkák:

      • kisebb léptékű műszaki tervek, megoldások önálló elkészítése
      • árajánlatok, árbecslések készítése
      • tervdokumentáció alapján mennyiségi számítások végzése, tervek felülvizsgálata
      • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, ártükrök készítése
      • költségvetések és költségvetési kiírások készítése
      • kapcsolattartás tervezőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
      • alvállalkozói szerződések, megrendelések előkészítése, jóváhagyatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • üzemmérnöki, mérnöki diploma, vagy építőipari technikusi szakképesítés
      • legalább 2 éves tapasztalat műszaki előkészítői munkakörben, biztos elektromos ismeretekkel
      • MS Office programok, AutoCAD, TERC, Photoshop szoftverek felhasználói szintű ismerete
      • kiviteli tervek olvasása, értelmezése
      • precizitás, jó kommunikációs képesség, legalább alapszintű angol nyelvtudás
      • B kategóriás jogosítvány, minimum 3 év autóvezetői gyakorlat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • jártasság vagyonvédelmi (elektronikus megfigyelő- és riasztó) rendszerek tervezésében
      • tapasztalat családi ház léptékű napelem rendszerek tervezésében, kivitelezésében
      • érintésvédelmi-, villámvédelmi szabványossági felülvizsgálói jogosítás
      • szakmai kapcsolatrendszer alvállalkozók, esetleg megrendelők felkutatásához
      • gyakorlat beágyazott mikroprocesszoros rendszerek programozásában
      • német nyelvtudás
      • saját személygépkocsi, esetleg motorkerékpár előnyt jelenthet

    Amit kínálunk:

      • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség, változatos projektek.
      • lehetőség önálló mérnöki munkára
      • biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő társaságként egy dinamikusan fejlődő piacon

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Épületgépész
    • Műszaki előkészítő
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Mérnök, Műszaki értékesítő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Kérjük a fényképes szakmai önéletrajza mellett küldje meg nekünk szakirányú végzettségeit igazoló bizonyítványai, oklevele(i) másolatát is! Elérhetőségként mobilszámát és e-mail címét legyen szíves megadni, kíváncsiak lennénk továbbá bér-igényére is.