HAVARIA Kft.
Csatlakozz hozzánk

Műszaki előkészítő

pozícióba!
A Havaria Speciális Építő Kft. 1990-ben alakult 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A mélyépítés egy speciális szakterületére, a szádfalas munkatér határolásra, acélcső lehajtásra és az előre gyártott vasbeton cölöp verési munkák kivitelezésére szakosodott.

Főbb feladatok, munkák:

o   Beérkező árajánlatkérések feldolgozása, ajánlat összeállítása.
o   Az árajánlat elkészítéséhez szükséges információk beszerzése.
o   Folyamatban lévő projektek nyomon követése, támogatása, kapcsolattartás a partnerekkel.
o   Építészeti tervrajzok, műszaki leírások értelmezése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki területen szerzett legalább középfokú iskolai végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Precizitás, önállóság, jó kommunikációs készség
  • B típusú jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

o   Felelős műszaki vezetői végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

2300 Ráckeve, Kossuth Lajos utca 112.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, és tüntesse fel fizetési igényét.