1991 óta villamos ipari piacon az ország legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozásunk új kollégát keres:

Műszaki előkészítő

pozícióba.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt versenyképes jövedelem;
  • Stabil, hosszútávú munkahely;
  • Önálló, változatos feladatok;
  • Jó munkahelyi légkör.

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése lakossági és projekt ügyfeleknek egyaránt;
  • Alvállalkozókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás;
  • Projektkövetés a vevői igény felmérésétől a vásárlásig szoros együttműködésben a logisztikával, értékesítő kollégákkal;
  • Új megrendelők felkutatása, meglevő ügyfelek igényeinek feltérképezése;
  • Esetenként ügyfelek fogadása az üzlettérben.

Amit kérünk:

  • Legalább középfokú, szakirányú műszaki végzettség;
  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat;
  • Villamossági piac és termékek ismerete;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook);
  • Szolgáltatói szemlélet;
  • Önálló, proaktív munkavégzés;
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség.

Előny:

  • Vectory vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Angol vagy német nyelvtudás.

    Budapest, VIII. kerület (Autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető.)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

Fényképpel ellátott önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk. A pályázatokat bizalmasan kezeljük!