Műszaki előkészítő

Fribo Kft

Budapest, XI.kerület

Bővülő Csapatába

műszaki előkészítő

munkatársat keres azonnali belépéssel.

Feladatok:

  • Tervrajzok, műszaki leírások ismerete, értelmezése
  • Projektek szaniter munkarészeinek előkészítése, árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a megbízó vállalat előkészítőivel
  • Árajánlatok bekérése
  • Gyártókkal, beszállítókkal történő napi kapcsolattartás
  • Megrendelések leadása és nyomon követése
  • Archiválás

Elvárások:

  • számítástechnikai ismeret, kiemelten Microsoft Excel táblázatok készítése
  • jó kommunikációs-, problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés, ugyanakkor szoros együttműködés a kollégákkal
  • precizitás, megbízhatóság

Előny:

  • építész, építő mérnöki vagy építész technikusi végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fő állású munkaviszony határozatlan időre
  • kiváló munkahelyi környezet és légkör
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Műszaki előkészítő

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Fribo Kft