Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.
Legyél Te is sikereink részese

műszaki előkészítő

munkatársként

Téged várunk a csapatba, ha

  • középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • MS Office programokat felhasználói szinten ismered
  • szennyvízhálózat vagy ivóvízhálózat üzemeltetésében szereztél már tapasztalatot
  • jól kommunikálsz
  • nem okoz nehézséget a rendszerben való gondolkodás
  • képes vagy felelősen dönteni
  • jól kezeled a felmerülő problémákat
  • önállóan és precízen végzed a munkádat

Feladataid lesznek

  • jelentések összeállítása a menedzsment részére
  • hatósági jelentésekhez adatok begyűjtése és továbbítása
  • üzemeltetés során felmerülő kimutatások készítése
  • beruházások támogatása
  • adatbázisok kezelése és fejlesztése
  • árazatlan költségvetések készítése
  • adatok egyeztetése a szakterületekkel és a controllinggal
  • szerződések, egyedi megrendelések készítése, kezelése
  • kapcsolattartás a Vállalkozókkal

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • támogatjuk személyes fejlődésedet, képzésedre nagy gondot fordítunk
  • a törzsidőn kívül rugalmas munkarendben végezheted a munkádat
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhetsz nyáron
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • családoddal együtt kikapcsolódhatsz kötetlen nyári rendezvényünkön
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep (Csepel)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Üzemeltető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gombon keresztül MOST!