Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A 25 éve stabilan működő, belsőépítészettel valamint generálkivitelezéssel foglalkozó Etna Kft., fiatalos és dinamikus csapatába keres kihívásokat kedvelő új kollégát,

Műszaki előkészítő

pozícióba

Amennyiben fontos neked hogy:

  • pár éven belül profi legyél a szakmádban
  • felzárkózz a hazai és nemzetközi design területén
  • innovatív tervezőkkel és képzett projektvezetőkkel dolgozz
  • mai, organikusan fejlődő környezetben dolgozz
  • technológiai továbbképzéseken részt vehess
  • változatos munkát végezz fiatal csapatban, akkor köztünk a helyed

A főbb feladataid a következők lennének:

  • együttműködés a belsőépítészekkel, tervezőkkel
  • tervezési és építési, kivitelezési projektek támogatása
  • tervezési részfeladatok
  • költségvetés előkészítés, árkalkulációk készítése
  • épület felmérések, megvalósulási tervek elkészítése
  • technológiai egyeztetések, ártükrök, mennyiségszámítások készítése
  • e-mailes és telefonos kapcsolattartás a tervezőkkel, projektvezetőkkel, megrendelőkkel

Elvárásaink:

  • min. középfokú végzettség, 5 éves szakmai tapasztalattal
  • vagy felsőfokú műszaki végzettség (építész, építőmérnök), 2 éves szakmai tapasztalattal
  • magabiztos számítógépes ismeret (MS Office, Photoshop, AutoCAD, Archicad)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • proaktív hozzáállás, csapatmunka
  • jó stílusérzék

    Munkavégzés helye: Budapest X. kerület (BKV-val is jól megközelíthető)
    Nem budapesti lakosok számára utazási hozzájárulást, vagy lakhatási támogatást biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki előkészítő
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szívesen lennél kreatív csapatunk tagja, akkor várjuk fényképes szakmai önéletrajzod. Kísérőleveledben kérjük tüntesd fel a bérigényed, illetve szívesen vesszük motivációs leveledet is.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ETNA Kft>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki előkészítő
  • Hirdető cég: ETNA Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: együttműködés a belsőépítészekkel, tervezőkkel tervezési és építési, kivitelezési projektek támogatása tervezési részfeladatok költségvetés előkészítés, árkalkulációk készítése épület felmérések, megvalósulási tervek elkészítése technológiai egyeztetések, ártükrök, mennyiségszámítások készítése e-mailes és telefonos kapcsolattartás a tervezőkkel, projektvezetőkkel, megrendelőkkel
  • Elvárások: min. középfokú végzettség, 5 éves szakmai tapasztalattal vagy felsőfokú műszaki végzettség (építész, építőmérnök), 2 éves szakmai tapasztalattal magabiztos számítógépes ismeret (MS Office, Photoshop, AutoCAD, Archicad) jó kommunikációs és problémamegoldó képesség proaktív hozzáállás, csapatmunka jó stílusérzék
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-10